Witaj!

SZWADRON CIENI czyli grupa graczy nastawionych na dobrą zabawę, brak spin i rozwój w grze. Szukamy nietoksycznych osób, które lubią grać w stałej oraz rozwojowej ekipie. Nie narzucamy limitów wiekowych, jednak jesteśmy graczami starej daty, więc preferujemy osoby emocjonalnie dojrzałe i kulturalne.

Nie licząc drobnych wypadków z bronią, w wyniku których, czasem ktoś z naszych towarzyszy, ląduje w ciężkim stanie w szpitalu polowym, staramy się podchodzić do gry poważnie, ale bez spiny.

U nas nikt nie zostaje w tyle lub bez pomocy. Wchodzimy na rajd razem i tak też staramy się go opuścić. Jeśli pechowo ktoś padnie to reszta ekipy zadba, aby sprzęt dobrze ukryć i powrócił bezpiecznie do właściciela.

Jeżeli jesteś dojrzałą, sympatyczną osobą i lubisz dobrą zabawę to zapraszamy do nas. Pogadamy, pogramy razem…. potem spokojnie zdecydujemy czy wzajemnie pasują nam nasze style rozgrywki i chcemy grać dalej jako Szwadron Cieni.

Wszelkie pytania i inne kwestie kieruj poprzez discord Escape from Tarkov POLSKA do: @Notorious, @wiciu-ck, @IceMan, @Czlowieknikt lub po prostu @Szwadron Cieni na kanale pogaduchy naszego discorda.

Discord Escape from Tarkov POLSKA oficjalny serwer SZWADRONU CIENI