REKRUTACJA PONOWNIE OTWARTA! 
SZUKAMY GRAJĄCYCH DUŻO I AKTYWNIE!

Uwazasz ze nadajesz sie? Dasz rade? Chcesz?
Sprawdz czy podolasz wyzwaniu i zalapiesz sie do naszych szeregów!
Zapraszamy do aplikowania!

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz w zakladce REKRUTACJA na naszej stronie lub na naszym serwerze discord!

Powodzenia! 

REKRUTACJA OTWARTA!

REKRUTACJA DO SZWADRONU CIENI – OTWARTA !

Szukamy swiezych, glodnych i AKTYWNYCH !!!
Uwazasz ze nadajesz sie? Dasz rade? Chcesz?
Sprawdz czy podolasz wyzwaniu i zalapiesz sie do naszych szeregów!
Zapraszamy do aplikowania!

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz w zakladce REKRUTACJA na naszej stronie!

Powodzenia! 

Konkurs ver. 2

Niedługo po resecie kont przez developerów, przedstawiliśmy Wam drugą lekko odświeżoną edycję naszego konkursu.

Postanowiliśmy go zrobić w formule questów do wykonania, tak żeby każdy nawet początkujący gracz EFT, który nie ma wiele czasu, aby poświęcić na siedzenie na naszym discordzie, mógł wziąć udział i wygrać wartościowe nagrody.

Zaproponowaliśmy Wam 15 zadań o różnej tematyce i różnym stopniu trudności, niektóre zostały też podzielone na posiadany level w grze. Łącznie jest do zgarnięcia wiele milionów rubli, tysiące dolarów i tony najlepszego sprzętu, który jest dostępny w danej wersji gry.

Szczegółowe i najszybsze info jak zwykle uzyskacie na naszym discordzie.

ZAPRASZAMY!

Konkurs

SZWADRON CIENI organizuje wsparcie dla żołnierzy w Tarkovie!

Weź udział w konkursie i wygraj cenny sprzęt.

Co zrobić, aby mieć szansę na wygraną? To proste. Wystarczy być aktywnym na discordzie EFT POLSKA przez okres trwania konkursu. Z osób najczęściej przebywających na Plutonach Bojowych i tworzących dyskusje na kanałach tekstowych, wybierzemy co tydzień jednego wygranego, który otrzyma wartościowy bojowy ekwipunek lub przedmioty w grze Escape From Tarkov.

Więcej szczegółów na naszym discordzie na kanale #konkursy_nagrody

Witaj!

SZWADRON CIENI czyli grupa graczy nastawionych na dobrą zabawę, brak spin i rozwój w grze. Szukamy nietoksycznych osób, które lubią grać w stałej oraz rozwojowej ekipie. Nie narzucamy limitów wiekowych, jednak jesteśmy graczami starej daty, więc preferujemy osoby emocjonalnie dojrzałe i kulturalne.

Nie licząc drobnych wypadków z bronią, w wyniku których, czasem ktoś z naszych towarzyszy, ląduje w ciężkim stanie w szpitalu polowym, staramy się podchodzić do gry poważnie, ale bez spiny.

U nas nikt nie zostaje w tyle lub bez pomocy. Wchodzimy na rajd razem i tak też staramy się go opuścić. Jeśli pechowo ktoś padnie to reszta ekipy zadba, aby sprzęt dobrze ukryć i powrócił bezpiecznie do właściciela.

Jeżeli jesteś dojrzałą, sympatyczną osobą i lubisz dobrą zabawę to zapraszamy do nas. Pogadamy, pogramy razem…. potem spokojnie zdecydujemy czy wzajemnie pasują nam nasze style rozgrywki i chcemy grać dalej jako Szwadron Cieni.

Wszelkie pytania i inne kwestie kieruj poprzez discord Escape from Tarkov POLSKA do: @Notorious, @wiciu-ck, @IceMan, @Czlowieknikt lub po prostu @Szwadron Cieni na kanale pogaduchy naszego discorda.

Discord Escape from Tarkov POLSKA oficjalny serwer SZWADRONU CIENI