Rekrutacja

REKRUTACJA OTWARTA!

Osoby chcące przystąpić do Szwadronu Cieni, powinny zgłosić się do @wiciu-ck lub @Notorious na naszym serwerze discord.

Szukamy osób, które są AKTWYNE na naszym discordzie, w grze (EFT) i mediach społecznościowych, MAJĄ POWYŻEJ 24 LAT lub są dojrzałe emocjonalnie! Zależy nam przede wszystkim na wzajemnym zrozumieniu, zaangażowaniu, szacunku i wspólnym podnoszeniu umiejętności oraz rozwoju – stawiamy na grę taktyczną.

Jeśli jesteś weekendowym graczem i mało aktywnym członkiem społeczności lub grywasz 2-3 razy w tygodniu po 1,5h – NIE ZGŁASZAJ SIĘ i nie marnuj swojego i naszego czasu.

Po analizie Twojej aktywności, otrzymasz do wypełnienia ankietę, dotyczącą podstawowych informacji o Tobie oraz Twoim doświadczeniu w grze. Następnie, na jej podstawie zdecydujemy czy status REKRUTA zostanie Ci przyznany czy jeszcze nie.

Otrzymując role rekruta, dostaniesz dostęp do zamkniętych kanałów na których masz czas, aby pokazać się pozostałym klanowiczom (czyt. być aktywnym, dać się poznać i poznać nas).

PAMIĘTAJ – TO ŻEBY POKAZAĆ SIĘ, DAĆ SIĘ POZNAĆ I AWANSOWAĆ DO KLANU – LEŻY W TWOIM INTERESIE ORAZ ZALEŻY WYŁĄCZNIE OD CIEBIE !!!

Po okresie ok. 1-2 tygodni, zbierzemy opinie na Twój temat od wszystkich, którym udało się z Tobą pograć, wtedy też wspólnie z Tobą zdecydujemy czy zostaniesz członkiem Szwadronu Cieni.

NIE MUSISZ BYĆ NAJLEPSZY – MUSISZ PO PROSTU BYĆ, ROZWIJAĆ SIĘ I ROZUMIEĆ Z INNYMI Z KLANU. POWODZENIA!

POWODZENIA!!!